WŁASNA STRONA NA .GSGRAPH – SPECJALNA OFERTA

CHCESZ PROWADZIĆ BLOG, PRZEDSTAWIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI, ZDOLNOŚCI, FOTOGRAFIE – WYBIERZ TYLKO NAZWĘ – MY STWORZYMY ZA CIEBIE CAŁY PROJEKT !

WWW NA WWW.GSGRAPH.COM

   nazwa.gsgraph.com

np.      www.mojdom.gsgraph.com 

OPŁATA DLA UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH – ABONAMENT MIESIĘCZNY 19,90 zł

Serwisy internetowe – kompleksowa pomoc przy zaplanowaniu, wykonaniu oraz prowadzeniu portali internetowych.

Hosting & Serwery dedykowane – abyś nie musiał martwić się tym gdzie utrzymywać swoją stronę.

Naszym celem jest stworzenie strony internetowej, która będzie zarabiała pieniądzie dla Twojej firmy. Dlatego koncentrujemy się na tym aby dopasować jej wygląd oraz działanie do wizerunku oraz specyfiki Twojej działalności.

550b64c5e53e2fbaa24a19cb308a6570ed1eb75a_main_hero_image

Kluczowa jest skuteczność oraz łatwość realizacji. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie i mamy świadomość że nasi klienci również są specjalistami w swoich branżach. Dlatego istotnym dla nas jest wykonanie jak największej ilości pracy samodzielnie, bez angażowania klientów w sprawy, na które nie chcą lub nie powinni poświęcać swjego czasu.

Przed rozpoczęciem prac zawsze sumiennie analizujemy cele, potrzeby oraz posiadane materiały. Zajmujemy się również konfiguracją hostingu, domeny oraz skrzynek pocztowych, abyś nie musiał zaprzątać sobie tym głowy. Chętnie służymy pomocą oraz podpowiemy jakie kroki należy wykonać, aby inwestycja w stronę internetową się zwróciła.

Oferujemy tworzenie stron internetowych z systemem CMS lub bez w wersji responsywnej, dzięki której Twoja strona www będzie się doskonale wyświetlać się na różnych wielkościach ekranów, zapewniając czytelność tekstów i zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *