Zarządzanie treścią WordPress – Zapisz się na konsultacje

 

CMS WordPress jest dla nas podstawą tworzenia każdej strony internetowej od małej wizytówki po rozbudowane projekty stron (serwisy korporacyjne, portale społecznościowe, platformy prasowe, itp.).

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.

Polecamy WordPress jako system zarządzania treścią CMS

WordPressWordPress to popularny system zarządzania treścią open source który ma miliony użytkowników na całym świecie. Jego podstawowymi atutami jest prosta, intuicyjność obsługi oraz duża elastyczność przystosowania do indywidualnych potrzeb stron www.

Jest CMS’em opartym na PHP oraz MySQL. Oprogramowanie jest udostępnione na licencji GNU/GPL w związku z czym jest darmowe. Umożliwia tworzenie stron, edycję artykułów, upload zdjęć, tworzenie galerii itp. Oczywiście służy również do przesyłania plików na serwer FTP.

Wdrożymy dla Państwa sprawdzony i łatwy w obsłudze system CMS typu open source i dostosujemy go do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *